Flexibilita a strečink

Strečink je nejčastěji opomíjená část tréninku, přitom je stejně důležitá jako samotný silový trénink. Slouží nejen jako prevence zranění, ale také vám otevře dveře k pokročilým silovým prvkům, ke kterým musíte splňovat základní mobilitu a flexibilitu.

Na workshopu si vysvětlíme rozdíly mezi aktivním a pasivním strečinkem, flexibilitou a mobilitou. Ukážeme se různé přístupy ke strečinku, jak předejít zranění a jak často protahovat. Vysvětlíme si také postizometrickou relaxaci (PIR) a kdy ji využívat.

Workshop bude hlavně praktický a ukážeme si postupy, jak se naučit placku (pancake), složení (pike), provaz (front split), rozštěp (middle split) a základní strečink ramen.

Pro koho je workshop určený? Na workshop není žádný vstupní level, zúčastnit se může každý-začátečník i pokročilý.

Kdy a kde?

10.12.2022 9:00 - 13:00

T.J. Sokol Libeň, Zenklova 37/2, 180 00 Praha 8

Během workshopu bude 15 minut přestávka.

S sebou:

Sportovní oblečení (obuv nebude potřeba, budeme cvičit bez bot), psací potřeby budou na místě. Pro více info pište na e-mail [email protected].

Kapacita je omezena na 20 osob.

Storno podmínky:

Při zrušení rezervace 7 dní předem vám nebude účtován žádný storno poplatek.

Při zrušení méně než 7 dní předem vám bude účtován storno poplatek ve výši 100 % z celkové ceny workshopu. Máte však možnost tuto částku převést do voucheru a uplatnit ji při rezervaci jiného workshopu.