Muscle up

Muscle up je jedním ze základních přechodových prvků v kalistenice. Na workshopu si probereme nácvik jak na gymnastických kruzích, tak na hrazdě.

Workshop je praktický a probereme si tréninkové techniky od úplného začátku až k pokročilým variacím (slow muscle up, archer muscle up a další.) Probírané cviky budou: stabilizace, vzporové pozice, false grip, dipy, shyby, muscle up, slow muscle up, archer muscle up a další.

Pro koho je workshop určený? Na workshop není žádný vstupní level, zúčastnit se může každý-začátečník i pokročilý. Pokud si chcete z workshopu odnést co nejvíce, je žádoucí abyste uměli alespoň shyb (pull up) a klik na bradlech (dip). Z workshopu si odnesete praktické i teoretické znalosti o tréninku na muscle up a kompletní manuál k probíraným cvikům.

Vaše místo je rezervované po úspěšném přijetí platby.

S sebou:

Sportovní oblečení (obuv nebude potřeba, budeme cvičit bez bot), psací potřeby budou na místě. Pro více info pište na e-mail [email protected]. Kapacita je omezena na 12 osob.

Kdy a kde?

8.10.2022 9:00- 13:00

T.J. Sokol Libeň, Zenklova 37/2, 180 00 Praha 8

Během workshopu bude 15 minut přestávka.

Storno podmínky:

Při zrušení rezervace 7 dní předem vám nebude účtován žádný storno poplatek.

Při zrušení méně než 7 dní předem vám bude účtován storno poplatek ve výši 100 % z celkové ceny workshopu. Máte však možnost tuto částku převést do voucheru a uplatnit ji při rezervaci jiného workshopu.