World Calisthenics Organisation L1, L2

Pro velký zájem opakuji akreditovaný workshop Světové kalistenické organizace - World

Calisthenics Organization, a to level L1 a L2! Workshop je zaměřen na kompletní metodiku základních i pokročilých technik street workoutu a kalisteniky - posluchači se naučí jak techniky správně cvičit a zejména učit!

Level L1

Základy posilování s vlastním tělem, osvojení metodiky základních cviků jak na zemi, tak s pomůckami. Čeká Vás na příklad výukový postup stoje na rukou, shybů, dipů, kliků a dalších základních cviků, které vás posunou dál. Trénink s vlastní vahou vede k maximálnímu využití potenciálu vašeho těla, také způsobí nárůst síly, zlepšení koordinace a rovnováhy. Postupem času dochází ke zpevnění kloubní tkáně a kosterních svalů, nemluvě o hlubokém stabilizačním systému. Základy posilování s vlastním tělem začínají kurzem WCO Streetsport Level 1!

Level L2

Workshop WCO Streetsport Level 2 přímo navazuje na Level 1, předpokládá se již zvládnutá základní metodika cviků obsažených v L1 (není to však podmínkou). Čeká Vás nácvik pokročilejších cvičebních technik a prvků, mimo jiné i rovnováha na rukách a využití pákových poměrů. To vše bude dopodrobna probráno s různými technikami nácviků, v rámci jedinečného spojení gymnastické a workoutové průpravy. Seminář poslouží k pochopení provázanosti všech prvků a k lepšímu poznání tréninkových metod, které vás posunou k vašim cílům v rámci kalisteniky. Obsahem L2 jsou prvky jako například: Frontlever, Backlever, Muscle up ve více variantách, Press handstand, Planche, Iron cross a mnoho dalších cviků.

Všichni účastníci obdrží certifikát o účasti od World Calisthenics Organisation.

S sebou:

Sportovní oblečení (obuv nebude potřeba, budeme cvičit bez bot). Psací potřeby. Pro více info pište na email [email protected]

Kdy a kde?

6. a 7.5.2023

oba dny od 9:00 do 17:00

V Chotejně 1297/11, 102 00 Praha 15-Hostivař

Během workshopu bude 60 minut přestávka na oběd.

Storno podmínky:

Při zrušení rezervace 7 dní předem vám nebude účtován žádný storno poplatek.

Při zrušení méně než 7 dní předem vám bude účtován storno poplatek ve výši 100 % z celkové ceny workshopu. Máte však možnost tuto částku převést do voucheru a uplatnit ji při rezervaci jiného workshopu.