Gymnastics Rings Level 1

Objevte kouzlo gymnastických kruhů a začněte je zařazovat do svého tréninku. Gymnastické kruhy jsou výborné cvičební nářadí pro celkové zesílení svalů, vazů i šlach, zlepší vaší stabilitu a celkovou koordinaci v prostoru. Zařazování gymnastických kruhů je vhodné pro všechny silové sporty. Workshop je praktický a probereme si tréninkové techniky od úplného začátku až k pokročilým variacím.

Probírané cviky budou: stabilizace ramenního pletence, false grip, vzporové pozice, kliky, dipy, shyby, muscle up, frontlever, backlever a přechodové cviky.

Na seminář není žádný vstupní level, zúčastnit se může každý-začátečník i pokročilý. Ze semináře si odnesete praktické i teoretické znalosti o tréninku s gymnastickými kruhy a kompletní manuál k probíraným cvikům.

S sebou:

Sportovní oblečení (obuv nebude potřeba, budeme cvičit bez bot). Psací potřeby budou na místě. Pro více info pište na e-mail [email protected].

Kdy a kde?

20.5.2023 od 9:00 do 13:00

Praha (přesné místo bude upřesněno týden před zahájením kurzu)

Během workshopu bude 15 minut přestávka.

Storno podmínky:

Při zrušení rezervace 7 dní předem vám nebude účtován žádný storno poplatek.

Při zrušení méně než 7 dní předem vám bude účtován storno poplatek ve výši 100 % z celkové ceny workshopu. Máte však možnost tuto částku převést do voucheru a uplatnit ji při rezervaci jiného workshopu.